• Сьогодні: Неділя, Квітень 22, 2018
Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №97

Персональний склад дільничих виборчих комісій округу №97 (перша версія)
1) ДВК Баришівки та Баришівського району
2) ДВК Броварського району
3) ДВК м. Березань
4) ДВК м. Бровари
Загальний перелік складу ДВК округу № 97

Персональний склад дільничих виборчих комісій округу №97 (станом на 28.09.2012)
* Склад ДВК округу № 97 (станом на 28.09.2012) – у форматі PDF
* Склад ДВК округу № 97 (станом на 28.09.2012) – у форматі Word

Повний перелік виборчих дільниць округу №97 (136 дільниць)

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
000001 вул. Кірова, 24, м. Бровари, Київська обл., 07400 Ізолятор тимчасового тримання МВ (з обслуговування м.Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області
320001 навчально-виробничий комбінат, фойє
вул.Жовтнева, 66, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07500
смт Баришівка – вул.Болотна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Жовтнева: 70–147; вул.Калініна, вул.Комсомольська: 66–145; вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського: 93, 95, 97–146; вул.Липняцька, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Пархоменка: 1–22, 25А–26, 27А–28Г, 33А; вул.Польова, вул.Поповича, вул.Постишева, вул.Привокзальна, вул.Суворова, вул.Торф’яна, вул.Чайковського, вул.Чапаєва, вул.Червона, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Автопарковий, пров.Залізничний, пров.Липняцький, пров.Лісний, пров.Мічуріна, пров.Парковий, пров.Піонерський, пров.Радужний, пров.Торф’яний, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.Яблуневий
320002 ЦПР “Мрія”, фойє
вул.Комсомольська, 21, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07500
смт Баришівка – вул.Жовтнева: 18, 20–69; вул.Зерова, вул.Комсомольська: 17, 21–65; вул.Котовського, вул.Коцюбинського: 1–58, 60; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Примакова, вул.Стадіонна, вул.Фрунзе, вул.Цвілія, вул.Штанька, пров.Клубний, пров.Котовського, пров.Коцюбинського, пров.Стадіонний, пров.Фрунзе
320003 районний будинок культури, фойє
вул.Леніна, 29, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07500
смт Баришівка – вул.Вишнева, вул.Жовтнева: 4А–17А, 19; вул.К.Маркса, вул.Комсомольська: 1–16, 18–20А; вул.Котляревського, вул.Кошового, вул.Красилівська, вул.Леніна: 1–60, 62–68, 70–72, 76; вул.Масив Новоселів, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.Філатова, вул.1-го Травня, пл.Леніна, пров.Банний, пров.Військовий, пров.Гайдара, пров.Жовтневий, пров.Заводський, пров.Котляревського, пров.Кошового, пров.Красилівський, пров.Мисливський, пров.Поштовий, пров.Пролетарський, пров.Франка
320004 районний центр зайнятості, актова зала
вул.Леніна, 61А, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07500
смт Баришівка – вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Ворошилова, вул.Донецька, вул.Ентузіастів, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Коцюбинського: 59, 61–91, 94, 96; вул.Леніна: 61Б, 69, 73–75, 77–125; вул.Ломоносова, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Селищанська, вул.Сосюри, вул.Толстого, вул.Фестивальна, вул.Червоноармійська, вул.Черняховського, вул.Шахтарська, пров.Ворошилова, пров.Мирний, пров.Новий, пров.Пархоменка, пров.Пасічанський, пров.Червоноармійський
320005 клуб СТОВ “Баришівське”, актова зала
вул.Пархоменка, 34, смт Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07500
смт Баришівка – вул.Білозірська, вул.Бориспільська, вул.Колесника, вул.Морозівська, вул.Пархоменка: 25, 27, 29–33; вул.Пархоменка 34, вул.Старокиївська, просп.Незалежності
320006 сільський клуб, актова зала
вул.Чкалова, 36, с.Пасічна, Баришівський р-н, Київська обл., 07500
с.Пасічна, с.Швачиха
320007 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 18, с.Бзів, Баришівський р-н, Київська обл., 07527
с.Бзів
320008 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 62, с.Веселинівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07560
с.Веселинівка
320009 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Червоноармійська, 15, с.Волошинівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07545
с.Волошинівка, с.Устинкова Гребля, с.Шовкове
320010 школа, хол
вул.Шевченка, 1, с.Борщів, Баришівський р-н, Київська обл., 07545
с.Борщів
320011 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 82, с.Гостролуччя, Баришівський р-н, Київська обл., 07520
с.Гостролуччя
320012 сільський клуб, фойє
пров.Шевченка, 1А, с.Дернівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07523
с.Дернівка, с.Хлопків
320013 будинок культури, актова зала
пл.Незалежності, 1, с.Коржі, Баришівський р-н, Київська обл., 07544
с.Коржі
320014 сільський клуб, актова зала
вул.Щорса, 40А, с.Корніївка, Баришівський р-н, Київська обл., 07571
с.Корніївка
320015 сільська рада, актова зала
бульв.Леніна, 14А, с.Лехнівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07532
с.Лехнівка
320016 сільська рада, актова зала
вул.Щорса, 2, с.Лукаші, Баришівський р-н, Київська обл., 07513
с.Лукаші
320017 сільський клуб, актова зала
вул.Кирпоноса, 4, с.Лук’янівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07511
с.Лук’янівка
320018 сільський клуб, актова зала
вул.Леніна, 4, с.Масківці, Баришівський р-н, Київська обл., 07562
с.Масківці
320019 навчально-виховний комплекс, їдальня
вул.Садова, 15, с.Морозівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07526
с.Морозівка
320020 сільський клуб, актова зала
пл.Леніна, 4, с.Недра, Баришівський р-н, Київська обл., 07533
с.Недра
320021 сільська рада, актова зала
вул.Голосіївська, 1, с.Паришків, Баришівський р-н, Київська обл., 07522
с.Паришків, с.Червоноармійське
320022 навчально-виховний комплекс, хол
вул.Шевченка, 2А, с.Пилипче, Баришівський р-н, Київська обл., 07531
с.Пилипче
320023 навчально-виховний комплекс, хол
вул.Старокиївська, 8, с.Перемога, Баришівський р-н, Київська обл., 07510
с.Перемога
320024 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 83Г, с.Поділля, Баришівський р-н, Київська обл., 07561
с.Поділля, с.Мала Тарасівка
320025 навчально-виховний комплекс, актова зала
вул.Шевченка, 4В, с.Рудницьке, Баришівський р-н, Київська обл., 07512
с.Рудницьке
320026 будинок культури, актова зала
вул.Фабрична, 2, с.Садове, Баришівський р-н, Київська обл., 07534
с.Садове
320027 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Леніна, 31, с.Сезенків, Баришівський р-н, Київська обл., 07524
с.Сезенків
320028 сільський клуб, актова зала
вул.Жовтнева, 21А, с.Власівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07524
с.Власівка
320029 сільський клуб, актова зала
вул.Гоголя, 1А, с.Селичівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07525
с.Селичівка
320030 сільський клуб, фойє
вул.Паризької Комуни, 11, с.Селище, Баришівський р-н, Київська обл., 07521
с.Селище
320031 будинок культури, актова зала
вул.Братів Греськів, 2А, с.Семенівка, Баришівський р-н, Київська обл., 07552
с.Семенівка
320032 сільський клуб, актова зала
вул.Постишева, 1, с.Леляки, Баришівський р-н, Київська обл., 07552
с.Леляки
320033 сільський клуб, актова зала
вул.Шевченка, 3/4, с.Яблуневе, Баришівський р-н, Київська обл., 07550
с.Яблуневе, с.Григорівка
320034 сільський клуб, актова зала
вул.Арсеньєва, 12/1, с.Більшовик, Баришівський р-н, Київська обл., 07550
с.Більшовик
320035 сільський клуб, актова зала
вул.Кірова, 20/1, с.Хмельовик, Баришівський р-н, Київська обл., 07550
с.Хмельовик
320036 сільська рада, актова зала
вул.Дружби, 21, с.Ярешки, Баришівський р-н, Київська обл., 07530
с.Ярешки
320226 школа, фойє
вул.Ентузіастів, 2, с.Бобрик, Броварський р-н, Київська обл., 07431
с.Бобрик
320227 продовольчий магазин, торгова зала
вул.Фрунзе, продовольчий магазин, с.Фрунзівка, Броварський р-н, Київська обл., 07431
с.Фрунзівка
320228 Товариство з обмеженою відповідальністю Бетонний машинний сервіс “Україна”, їдальня
вул.Леніна, 219, с.Богданівка, Броварський р-н, Київська обл., 07433
с.Богданівка
320229 Дорожньо-ремонтний пункт 1 Броварського дорожньо-ремонтного управління, актова зала
вул.Київська, 43, с.Залісся, Броварський р-н, Київська обл., 07433
с.Залісся
320230 лікарня, фойє
вул.Леніна, 13, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442
смт Велика Димерка – вул.Броварська: 1–53, 57, 61; вул.Ворошилова, вул.Крупської, вул.Леніна, вул.Мічуріна, вул.Освіти, вул.Паркова, вул.Пархоменка, вул.Пирогова, вул.Прорізна, вул.Радгоспна, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Леніна, пров.Щорса
320231 навчально-виховний комплекс, головний корпус, актова зала
вул.Заліська, 3, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442
смт Велика Димерка – вул.А.Зеленого, вул.Березнева, вул.Бобрицька: 2–24; вул.Богданівська: 1–11; вул.Відродження: 55; вул.Гагаріна, вул.Гоголівська, вул.Горького, вул.Докучаєва, вул.Євтушенка, вул.Заліська, вул.Квітнева, вул.Літківська, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Морозова, вул.Некрасова, вул.Ніколаєва, вул.Петровського: 1–11А; вул.Поштова, вул.П.Поповича: 1–27, 31–37, 41–43, 45, 47, 53, 55, 57–71; вул.Пугачова, вул.Пушкіна: 1–59А, 61; вул.Січнева, пров.Богданівський
320232 розважальний комплекс “Алекс”, танцювальна зала
вул.Бобрицька, 1, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442
смт Велика Димерка – вул.Берегова, вул.Бобрицька: 25–140; вул.Богданівська: 12–157; вул.Відродження: 35; вул.Вокзальна, вул.Городня, вул.Грушевського, вул.Д.Безсмертної, вул.Калинова, вул.Калініна, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Котовського, вул.Курчатова, вул.М.Миронець, вул.Озерна, вул.Окружна, вул.Петровського: 12–159; вул.Південна, вул.Пушкіна: 60, 62–189; вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Ст.Разіна, вул.Чернігівська, пров.Південний, пров.Пушкіна
320233 навчально-виховний комплекс, виробничий корпус, їдальня
вул.Броварська, 79, смт Велика Димерка, Броварський р-н, Київська обл., 07442
смт Велика Димерка – вул.Броварська: 54–56, 58–60, 62–152; вул.Б.Хмельницького, вул.Дімітрова, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Олімпійська, вул.Парникова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.П.Поповича: 28, 38–40, 44, 46, 48–52, 54, 56, 73–105; вул.Сім’ї Сидоренків, вул.Степова, вул.Франка, вул.Чапаєва, вул.Челюскінців, вул.60-річчя СРСР, пров.Кірова, пров.Польовий
320234 будинок культури, актова зала
вул.Київська, 168, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452
с.Гоголів – вул.Боженка, вул.Боришпольця, вул.Ватутіна: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Винарського, вул.Воровського, вул.Дзержинського, вул.Друця, вул.Калініна, вул.Каштанова, вул.Київська: 162, 164, 166–257; вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Котовського, вул.Леніна, вул.О.Кошевого, вул.Островського, вул.Панфілова: 16, 20, 22; вул.Радгоспна, вул.Стасюка, вул.Тургенєва, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Чкалова, вул.Чупринки, вул.1-Травня: 28–55; пров.Ватутіна, пров.Винарського, пров.Воровського, пров.Київський, пров.Кірова, пров.Леніна, пров.Стасюка, пров.Франка, пров.Червоноармійський, пров.Чкалова
320235 школа, спортзал
вул.Шевченка, 5, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452
с.Гоголів – вул.Артема, вул.Ватутіна: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–133; вул.Гоголя, вул.Жовтухи, вул.Кольцова, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лєрмонтова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Некрасова, вул.О.Вишні, вул.Панфілова: 1–15, 17, 21, 23–39; вул.Петровського, вул.Пушкіна, вул.Репіна, вул.Толстого, вул.Фурманова, вул.Чернишевського, вул.Черняхівського, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Гоголя, пров.Кольцова, пров.Лєрмонтова, пров.Пушкіна, пров.Черняхівського
320236 школа, фойє
вул.Київська, 167, с.Гоголів, Броварський р-н, Київська обл., 07452
с.Гоголів – вул.Жовтнева, вул.Київська: 1–161, 163, 165; вул.Красилівська, вул.Куйбишева, вул.Молодіжна, вул.Снігурова, вул.Требухівська, вул.Франка, вул.Яблунева, вул.Яшника, вул.1-Травня: 1–27; пров.1-Травня
320237 сільський клуб, актова зала
вул.Перемоги, 8А, с.Зоря, Броварський р-н, Київська обл., 07452
с.Зоря
320238 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.9 Січня, навчально-виховний комплекс, с.Мала Тарасівка, Броварський р-н, Київська обл., 07441
с.Вільне, с.Мала Тарасівка
320239 сільська рада, зала урочистих подій
вул.Леніна, 35, с.Жердова, Броварський р-н, Київська обл., 07440
с.Жердова, с.Захарівка, с.Куйбишеве
320240 сільський клуб, фойє
вул.Леніна, 39, с.Михайлівка, Броварський р-н, Київська обл., 07440
с.Михайлівка
320241 сільський клуб, фойє
пров.Радянський, 1, с.Підлісся, Броварський р-н, Київська обл., 07440
с.Підлісся
320242 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Леніна, 88, с.Заворичі, Броварський р-н, Київська обл., 07424
с.Заворичі – вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Калініна, вул.Кірова: 1–48; вул.Комсомольська, вул.Леніна: 21–110; вул.Молодіжна, вул.Парникова, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Радянська, вул.Теплична, вул.Тітова, вул.Травнева, пров.Калініна, пров.Леніна, пров.Пляжний
320243 колективне сільськогосподарське підприємство”Заворичі”, їдальня
вул.Культури, 1А, с.Заворичі, Броварський р-н, Київська обл., 07424
с.Заворичі – вул.Будівельників, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.Квітнева, вул.Кірова: 49–54; вул.Кооперативна, вул.Культури, вул.Леніна: 1–20; вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Полярна, вул.Привокзальна, вул.Радгоспна, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Суворова, вул.Трубіжська, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Вокзальний, пров.Замковий, пров.Шевченка
320244 сільський клуб, фойє
вул.Гагаріна, 5, с.Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415
с.Зазим’я
320245 школа, спортзал
вул.Котовського, 8, смт Калинівка, Броварський р-н, Київська обл., 07443
смт Калинівка – вул.Антоненка, вул.Гагаріна, вул.Ігорєва, вул.Котовського: 1–5, 9–25; вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Північна: 6–24; вул.Садова, вул.Тітова, вул.Чекістів, вул.Чернігівська, пров.Новий, с.Скибин
320246 будинок культури, фойє
вул.Травнева, 10, смт Калинівка, Броварський р-н, Київська обл., 07443
смт Калинівка – вул.Жовтнева, вул.Котовського: 6, 31; вул.Північна: 2–4; вул.Травнева, пров.Травневий
320247 сільський клуб, фойє
пров.Залізничний, 11, с.Димитрове, Броварський р-н, Київська обл., 07443
с.Димитрове, с.Перемога
320248 будинок культури, музичний салон
пров.Ювілейний, 4, смт Калита, Броварський р-н, Київська обл., 07420
смт Калита – вул.Леніна: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 47–63; вул.Червоноармійська: 14, 16; вул.Шевченка: 19–21, 23; пров.Молодіжний, пров.Ювілейний
320249 школа, фойє
пров.Ювілейний, 2, смт Калита, Броварський р-н, Київська обл., 07420
смт Калита – вул.Гоголя, вул.Квітнева, вул.Кобзаря, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Кругова, вул.Левицького, вул.Леніна: 1–23, 24А–25, 26А–27А, 28А–29, 30А–31, 33, 34Б–35, 37, 38А–43, 67–97; вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Петровського, вул.Пінчука, вул.Піонерська, вул.Постишева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Скока, вул.Сонячна, вул.Турчиновського, вул.Франка, вул.Червоноармійська: 1–13, 15, 17–39; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–18, 22, 24–46; вул.Щорса, пров.Бредака, пров.Першотравневий, пров.Шкільний
320250 фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
вул.Жовтневої революції, 21, с.Опанасів, Броварський р-н, Київська обл., 07420
с.Опанасів
320253 школа, актова зала
вул.Л.Українки, 30, с.Красилівка, Броварський р-н, Київська обл., 07451
с.Красилівка – вул.Гагаріна, вул.Дзержинського, вул.Дружби, вул.Дяченка, вул.Жукова, вул.Космонавтів, вул.Леніна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Молодогвардійців, вул.Нова, вул.Орджонікідзе, вул.Піонерська, вул.Садова, вул.Шевченка, пров.Будьонного, пров.Луговий, пров.Мічуріна, пров.Пархоменка, пров.Радянський, пров.Ставковий, пров.Травневий, пров.Чкалова
320254 школа, спортзал
вул.Л.Українки, 30, с.Красилівка, Броварський р-н, Київська обл., 07451
с.Красилівка – вул.Бажана, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Ворошилова, вул.Довженка, вул.Енергетиків, вул.Жовтнева, вул.І.Радченка, вул.І.Франка, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Корольова, вул.Л.Українки, вул.Механізаторів, вул.Незалежності, вул.Новосадова, вул.С.Басова, вул.Тельмана, вул.Червоноармійська, вул.Чехова, вул.Щорса, пров.Боженка, пров.Гоголя, пров.Квітневий, пров.Островського, пров.Польовий
320255 сільська рада, зала урочистих подій
вул.Партизана Стригуна, 3, с.Кулажинці, Броварський р-н, Київська обл., 07445
с.Кулажинці
320256 будинок культури, фойє
вул.Шевченка, 65, с.Літки, Броварський р-н, Київська обл., 07411
с.Літки – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Садова, вул.Грушевського, вул.Деснянське лісництво, вул.Дзержинського, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Музиченка, вул.О.Кошового, вул.Радянська, вул.Савченка, вул.Харченка: 29, 31–98; вул.Челюскіна, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка: 31–73, 74–167; вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Бузковий, пров.Буслівський, пров.Виноградний, пров.Грушевий, пров.Дарницький, пров.Луговий, пров.Мельника, пров.Молодіжний, пров.Озерний, пров.Пушкінський, пров.Садовий
320257 контора споживчого товариства, актова зала
вул.Перемоги, 2, с.Літки, Броварський р-н, Київська обл., 07411
с.Літки – вул.Гагаріна, вул.Київська, вул.Комсомольська, вул.Костенка, вул.Л.Українки, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Тиха, вул.Ткачів, вул.Франка, вул.Харченка: 1–28, 30; вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Чоповського, вул.Шевченка: 1–30, 73А; вул.Щорса, пл.Перемоги, пров.Базарний, пров.Береговий, пров.Вишневий, пров.Городній, пров.Дачний, пров.Зелений, пров.Кузнєчний, пров.Петровського, пров.Почаївський, пров.Рибальський, пров.Річковий, пров.Ягідний
320258 сільська рада, зала урочистих подій
вул.Червоноармійська, 18А, с.Літочки, Броварський р-н, Київська обл., 07410
с.Літочки
320259 сільський клуб, фойє
вул.Шевченка, 4А, с.Соболівка, Броварський р-н, Київська обл., 07410
с.Соболівка
320260 школа, фойє
вул.Нова, 2А, с.Мокрець, Броварський р-н, Київська обл., 07425
с.Мокрець
320261 будинок культури, фойє
вул.Радянська, будинок культури, с.Бервиця, Броварський р-н, Київська обл., 07425
с.Бервиця
320262 школа, фойє
вул.Леніна, 2, с.Плоске, Броварський р-н, Київська обл., 07450
с.Плоске, с.Першотравневе
320263 школа, фойє
вул.Калініна, 7, с.Погреби, Броварський р-н, Київська обл., 07416
с.Погреби
320264 школа, актова зала
вул.Леніна, 118А, с.Пухівка, Броварський р-н, Київська обл., 07413
с.Пухівка
320265 будинок культури, актова зала
вул.Паркова, 10, с.Рожівка, Броварський р-н, Київська обл., 07414
с.Рожівка
320266 будинок культури, фойє
вул.Щорса, 41Г, с.Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412
с.Рожни
320267 будинок культури, фойє
вул.Чапаєва, 22, с.Рудня, Броварський р-н, Київська обл., 07430
с.Рудня
320268 школа, спортзал
вул.Леніна, 74, с.Русанів, Броварський р-н, Київська обл., 07453
с.Русанів, с.Перше Травня
320269 Світильнянський навчально-виховний комплекс, спортивна зала
вул.Макаренка, 16А, с.Світильня, Броварський р-н, Київська обл., 07444
с.Світильня, с.Гребельки
320270 навчально-виховний комплекс, дошкільний навчальний заклад, фойє
вул.Карла Маркса, 77, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423
с.Семиполки – вул.Боженка, вул.Дніпровська, вул.Єсеніна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Карла Маркса: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–91; вул.Коцюбинського, вул.Красуцького, вул.Леніна, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Озерна, вул.Остерське шосе, вул.Пролетарська, вул.Франка, вул.Шабаліна, вул.Щорса: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–160; вул.60 річчя Жовтня, пров.Красуцького, пров.Остерський
320271 будинок культури, фойє
вул.Київське шосе, 113, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423
с.Семиполки – вул.Гайова, вул.Героїв партизан, вул.Карла Маркса: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Київське шосе, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Петровського, вул.Примакова, вул.Рильського, вул.Рукосуєва, вул.Шевченка, вул.Щорса: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.1 Травня, пров.Гагаріна, пров.Енгельса, пров.Мічуріна, пров.Пушкіна, пров.Смоловика
320272 будинок культури, глядацька зала
вул.Гвардійська, 40, с.Семиполки, Броварський р-н, Київська обл., 07423
с.Семиполки – військове містечко Семиполки, військова частина А0415, військове містечко Семиполки, вул.Гвардійська
320276 будинок культури, фойє
вул.Калініна, 5, с.Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07434
с.Шевченкове – вул.Бобрицька, вул.Б.Хмельницького, вул.Гіталова, вул.Глібова, вул.Довженка, вул.Докучаєва, вул.Друга Кільцева, вул.Калініна, вул.Кирпоноса, вул.Космонавтів, вул.Крупської, вул.Леніна, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Окунинівська, вул.П.Ангеліної, вул.Перша Кільцева, вул.Попудренка, вул.Постишева, вул.Радгоспна, вул.Сагайдачного, вул.Теплична, вул.Учительська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Глібова, пров.Михайлівський
320277 сільська рада, зала урочистих подій
вул.Вокзальна, 40, с.Шевченкове, Броварський р-н, Київська обл., 07434
с.Шевченкове – вул.Вокзальна, вул.Гвардійська, вул.Гоголівська, вул.Залізнична, вул.Ковпака, вул.Кошового, вул.Кругла, вул.Матросова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Радянська, вул.Щорса, урочище Гілляче
321086 ВАТ “Березанське”, фойє
вул.Фрунзе, 27, м.Березань, Київська обл., 07540
м.Березань – вул.Зарічна, вул.Зінченка, вул.Карла Маркса, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Фрунзе: 11–23, 30–37, 39, 41–41А, 43, 47, 51, 53, 55, 57–59, 61, 65–67, 69–71, 73, 75–77, 79, 81, 91, 95; вул.Чехова, вул.Ювілейна, вул.Якіра, пров.Березовий, пров.Богатирський, пров.Братів Охріменків, пров.Кленовий, пров.Кудрявського, пров.Максютівський, пров.Озеряний, пров.Островського, пров.Павлова, пров.Слобідка
321087 школа №2, фойє
вул.Горького, 3, м.Березань, Київська обл., 07540
м.Березань – вул.Білоглинна, вул.Волошкова, вул.Воровського, вул.Горького, вул.Кузнєцова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Радянська, вул.Філатова, вул.Фрунзе: 24–28, 38, 40, 42, 46, 48–50, 52, 54, 56, 60, 64, 68, 72, 74, 78, 80, 82–88, 92–94, 96–122; вул.Чайковського, пров.Білоглинний, пров.Братський, пров.Володимирський, пров.Воровського, пров.Гоголя, пров.Зенітний, пров.Коцюбинського, пров.Партизанський, пров.Пітомний, пров.Романівський, пров.Фермовський, пров.Франка
321088 пересувна механізована колона-35, їдальня
вул.Воровського, 1, м.Березань, Київська обл., 07540
м.Березань – вул.Будівельників, вул.Жовтнева, вул.Поліська, вул.Сумська, пров.Залізничний, пров.Миру, пров.Поліський
321089 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 131, м.Березань, Київська обл., 07540
м.Березань – вул.Котовського, вул.Леніна: 72, 74, 76–78, 82, 86–112, 113, 117, 119, 121, 125, 147, 149, 151, 153–188, 190–194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 222–222А, 224, 226, 228, 230, 236, 238, 244, 250–254, 256, 260–266; вул.Набережна: 1–61, 63, 65, 67, 69–69А, 71–73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 97–99; вул.Фрунзе: 2–8; пров.Базарний, пров.Жовтневий
321090 школа №1, фойє
вул.Леніна, 135, м.Березань, Київська обл., 07540
м.Березань – вул.Леніна: 112А, 114–116, 118, 120, 122–124, 130–146, 148, 150, 152;
321091 аграрний ліцей, фойє
вул.Леніна, 34, м.Березань, Київська обл., 07540
м.Березань – вул.Горова, вул.Колоска, вул.Леніна: 1–67, 73, 75, 79–81, 83; вул.Новоселиця, вул.Перемоги, вул.Пісчаний Круг, вул.Семенівська, вул.Шевченка, пров.Гайовий, пров.Пасічний, пров.Сосновий, пров.Тополиний
321092 дитячий будинок, фойє
вул.Поштова, 1, м.Березань, Київська обл., 07542
м.Березань – вул.Артема, вул.Київський шлях, вул.Космонавтів, вул.Поштова: 1–19; вул.Ціолковського
321093 школа №4, фойє
вул.Академіка Дородніцина, 8, м.Березань, Київська обл., 07540
м.Березань – вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Роговців, вул.Волошина, вул.Зої Космодемянської, вул.Леніна: 189, 195, 197, 199, 201–201А, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215–221, 223, 225, 227, 229, 231–235, 237, 239–243, 245–249, 255, 259, 272А–348; вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Толстого, вул.Чкалова, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вишневий, пров.Дружби, пров.Крупської, пров.Луговий, пров.Панаса Мирного, пров.Садовий, пров.Шкільний, пров.Яблуневий, жилмасив Садовий
321094 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Кірова, 102, м.Березань, Київська обл., 07541
м.Березань – вул.Ватутіна, вул.Ворошилова, вул.Загайного, вул.Калинова, вул.Кірова, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Куйбишева, вул.Набережна: 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86, 88, 90, 92–96, 100–153; вул.Пархоменка, вул.Першого Травня, вул.Привокзальна, вул.Світанкова, вул.Торфяна, вул.Чапаєва, пров.Першого Травня, пров.Чайковського, пров.Чапаєва, пров.Червоноармійський
321095 дитячий садок, бібліотека
вул.Войкова, 26, м.Березань, Київська обл., 07541
м.Березань – вул.Войкова, вул.Дзержинського, вул.Енгельса, вул.Енергетиків, вул.Комсомольська, вул.Маяковського, вул.Механізаторів, вул.Мирна, вул.Недрянська, вул.Орджонікідзе, вул.Піонерська, вул.Постишева, вул.Прорізна, вул.Чернишевського, вул.Щорса, пров.Недрянський, пров.Чаленка
321096 виправна колонія, клуб
вул.Поштова, 1 БВК, м.Березань, Київська обл., 07542
Березанська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в м.Києві та Київській області (№95)
321218 школа №3, фойє
вул.Леніна, 80, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Білодібровна, вул.Геологів, вул.Горького, вул.Леніна: 1–122А; вул.Некрасова, вул.Полярників, вул.Пушкіна, вул.Українки Лесі, вул.1-го Травня, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Ульянових
321219 школа №3, актова зала
вул.Леніна, 80, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Андрєєва: 1–68; вул.Боженка, вул.Гвардійська, вул.Єсеніна, вул.Київська: 2–120; вул.Коцюбинського, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Пластунська, вул.Ремонтників, вул.Сірка Івана, вул.Стельмаха Михайла, вул.Франка Івана, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, пров.Бєдного Дем’яна, пров.Єсеніна, пров.Заслонова, пров.Лазо Сергія, пров.Піонерський, пров.Піщаний, пров.Філатова
321220 школа №1, спортзал
вул.Київська, 153, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Гонти Івана, вул.Київська: 121–202; вул.Ковпака, вул.Красна, вул.Леніна: 123–155; вул.Лисенка Миколи, вул.Могили Петра, вул.Оболонська: 1–58/2; вул.Петровського, вул.Тургенєва, вул.Челюскіна, вул.Чепурного, вул.Чехова, вул.Шолом-Алейхема: 1–34; вул.Щорса: 1–50А; вул.8-го Березня, пров.Деснянський, пров.Озерний, пров.Пирогова, пров.Тихий, пров.Тупий
321221 школа №1, актова зала
вул.Київська, 153, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Андрєєва: 71–132; вул.Батечка Івана, вул.Білоконя Павла, вул.Богунська, вул.Бориспольця Платона, вул.Галагана Миколи, вул.Героїв Крут, вул.Дорошенка Петра, вул.Дубовика Михайла, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Каширіна, вул.Квятковського, вул.Кірова: 1–19; вул.Козловського Івана, вул.Корсакова Юрія, вул.Крушельницької Соломії, вул.Леонтовича, вул.Лідіце, вул.Люксембург Рози, вул.Мальовнича, вул.Маяковського, вул.Огієнка Івана, вул.Оксамитова, вул.Освіти, вул.Осьмака Василя, вул.Попудренка, вул.Приозерна, вул.Разіна Степана, вул.Ромашкова, вул.Сагайдачного Петра, вул.Саксаганського, вул.Світловщинська, вул.Сєрова, вул.Старотроїцька: 1–60; вул.Стефаника Василя, вул.Таращанська, вул.Теліги Олени, вул.Толстого, вул.Чернишевського, вул.Юності, пл.Шевченка, пров.Дарвіна, пров.Зоряний, пров.Поштовий, пров.Радянський, пров.Старотроїцький
321222 школа №6, спортзал
вул.Герцена, 3, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Довженка Олександра, вул.Калініна, вул.Кірова: 21–70А; вул.Мічуріна, вул.Папаніна, вул.Сєдова, вул.Старотроїцька: 61–146; пров.Комунарів, пров.Онезький, пров.Суворова
321223 школа №6, фойє
вул.Герцена, 3, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Ватутіна, вул.Герцена, вул.Глібова Леоніда, вул.Гоголя, вул.Гончара Олеся, вул.Електриків, вул.Княжицька, вул.Лугова, вул.Осипова, вул.Перонна, вул.Постишева, вул.Семашка, вул.Слуцька, вул.Ступака Григорія, вул.Тичини Павла, вул.Чубаря
321224 легкоатлетичний манеж, тренувальна зала
вул.Гагаріна, 28, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 1–1А, 3А–5; вул.Кірова: 72–90А;
321225 школа №9, спортзал
вул.Возз’єднання, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 7–15Б, 19;
321226 школа №9, фойє молодшої ланки
вул.Возз’єднання, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 3, 21; вул.Київська: 284–292;
321227 школа №9, фойє старшої ланки
вул.Возз’єднання, 13, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Возз’єднання
321228 Броварське вище училище фізичної культури, актова зала
вул.Шевченка, 21, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Абрикосова, вул.Березнева, вул.Березова, вул.Большеченка Олексія, вул.Бузкова, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Гамалія Дмитра, вул.Грінченка, вул.Драгоманова Михайла, вул.Заньковецької Марії, вул.Зіркова, вул.Злагоди, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацька, вул.Куліша Пантелеймона, вул.Кутового Володимира, вул.Майбороди Платона, вул.Нечуя-Левицького Івана, вул.Підлісна, вул.Проліскова, вул.Росяна, вул.Русановича Дмитра, вул.Симоненка Василя, вул.Січнева, вул.Сковороди Григорія, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Стуса Василя, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Фельдмана, вул.Чорновола В’ячеслава, вул.Чубинського Павла, вул.Чупринки Грицька, вул.Шевченка: 2, 4А, 6, 8, 10А, 12А, 14, 30–60; вул.Яблунева, вул.Ялинкова, пров.Березневий, пров.Вишні Остапа, пров.Драгоманова Михайла, пров.Підлісний, пров.Чубинського Павла, військове містечко 251, військова частина А 0799 К
321229 Броварське вище училище фізичної культури, фойє спортивного комплексу
вул.Шевченка, 21, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Вербна, вул.Винниченка Володимира, вул.Восьмого з’їзду рад, вул.Гальбича, вул.Героїв Сталінграда, вул.Коккінакі, вул.Космодем’янської Зої, вул.Молодіжна, вул.Оболонська: 60–76; вул.Радгоспна, вул.Шевченка: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–21, 127; вул.Щорса: 52–137; пров.Винниченка Володимира, пров.Оболонський
321230 Броварське вище училище фізичної культури, спортивна зала
вул.Шевченка, 21, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Грушевського Михайла: 17–17/1; вул.Київська: 203–280; вул.Шолом-Алейхема: 35–87А; пров.Корольова
321231 гуртожиток ВАТ “Броварський завод будівельних конструкцій”, актова зала
вул.Гагаріна, 12А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Гагаріна: 8–10А, 12–16; вул.Лагунової Марії: 1, 3; вул.Шолом-Алейхема: 93;
321232 міський клуб, хореографічна зала
вул.Гагаріна, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Гагаріна: 1–7; вул.Київська: 294–298А;
321233 школа №7, фойє старшого корпусу
вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 2–2А; вул.Гагаріна: 19–23; вул.Кирпоноса: 1–4, 6, 10, 12, 14, 16, 18–20/2, 22–30/1;
321234 школа №7, фойє молодшого корпусу
вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 6–6В; вул.Блока Олександра: 19–21; вул.Карбишева: 13–24; вул.Кирпоноса: 5–5Б, 7А; вул.Рокосовського: 20–24;
321235 школа №7, спортзал
вул.Гагаріна, 23А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 3–3Б; вул.Блока Олександра: 3–17; вул.Гагаріна: 11; вул.Карбишева: 2–11/2; вул.Лагунової Марії: 2, 4–4Б, 8/1–8/2; вул.Львівська: 1–15; вул.Рокосовського: 3–18/3;
321236 міський культурний центр “Прометей”, ліва частина фойє
бульв.Незалежності, 4, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 4А–5, 7–8Б, 11, 13;
321237 міський культурний центр “Прометей”, права частина фойє
бульв.Незалежності, 4, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 10–10Б; вул.Белінського: 19–37; вул.Кирпоноса: 11–11А, 13–13А, 15–15Г, 17–17В, 21, 31–80; вул.Львівська: 23–25/1; вул.Чернігівська
321238 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Лагунової Марії, 11А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 9–9А, 11А; вул.Белінського: 3–17; вул.Лагунової Марії: 10–10/1, 12, 14, 18–18Б, 20;
321239 навчально-виховний комплекс, спортзал
вул.Лагунової Марії, 11А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Камо, вул.Короленка: 54А–54Б, 56–56А, 60А–60Б;
321240 школа №5, спортзал, новий корпус
вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Київська: 300–312; вул.Короленка: 65, 67; вул.Малокиївська
321241 школа №5, фойє
вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Короленка: 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–59, 61–63; вул.Лагунової Марії: 17–17Б, 19;
321242 школа №5, актова зала
вул.Київська, 306А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Лагунової Марії: 5–7А, 9–9А, 11, 13А–13Б, 15/1–15/7;
321243 школа №10, фойє, центральний вхід
вул.Черняховського, 17А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Черняховського: 19–19Б, 23А–23В;
321244 школа №10, спортзал
вул.Черняховського, 17А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Черняховського: 13–13А, 15–15А, 17–17А;
321245 школа №10, фойє початкової школи
вул.Черняховського, 17А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Короленка: 64–64Б, 66–66А, 68–68А;
321246 школа №10, фойє, 2-й поверх
вул.Черняховського, 17А, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Короленка: 68Б–74; вул.Черняховського: 21–21А, 25–25Б;
321247 Броварський професійний ліцей, фойє, 2-й поверх
бульв.Незалежності, 14Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Декабристів, вул.Димитрова: 45–115; вул.Залізнична, вул.Кармелюка Устима, вул.Лісова, вул.Металургів, вул.Польова, вул.Старченка, вул.Фурманова, вул.Чайковського, вул.Черняховського: 1–12/1, 14, 16–16Г, 18–18/1; вул.Щолківська, пров.Механізаторів, пров.Тракторний
321248 Броварський професійний ліцей, їдальня
бульв.Незалежності, 14Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 14Б–14/1, 17–21А;
321249 школа мистецтв, фойє
бульв.Незалежності, 12Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 15–15А; вул.Короленка: 1–46, 48–48/1, 50, 52, 54;
321250 школа мистецтв, хореографічна зала
бульв.Незалежності, 12Б, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – бульв.Незалежності: 12–12В, 16А–16В;
321251 легкоатлетичний манеж, спортзал
вул.Гагаріна, 28, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Гагаріна: 27–29; вул.Глинки, вул.Димитрова: 1–43; вул.Дніпровська, вул.Кооперативна, вул.Мирного Панаса, вул.Московська, вул.Пархоменка, вул.Плеханова, вул.Федорова, пров.Глинки, пров.Пархоменка
321252 гімназія імені С.Олійника, актова зала
вул.Красовського, 3, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Красовського, вул.Лермонтова: 1–20/2; вул.Підприємницька, вул.Поповича, пров.Вавилова, пров.Холодильний
321253 гімназія імені С.Олійника, спортзал
вул.Красовського, 3, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Батуринська, вул.Боголюбова академіка, вул.Виговського Івана, вул.Вокзальна, вул.Гетьманська, вул.Енгельса: 1, 2, 4; вул.Кутузова: 1–75; вул.Ольжича Олега, вул.Радистів, вул.Щербакова, пров.Вокзальний
321254 школа №2, фойє, права частина
вул.Енгельса, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Олімпійська: 1–1Б, 3, 8–8Б;
321255 школа №2, фойє, ліва частина
вул.Енгельса, 6, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Олімпійська: 2–2А, 4–6А;
321256 спорткомплекс “Світлотехнік”, спортзал
вул.Чкалова, 7, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Базова, вул.Будьонного, вул.Виробнича, вул.Енгельса: 1А, 3–3Б, 5–35/1; вул.Конощенка Володимира, вул.Кутузова: 76–242; вул.Лермонтова: 21–54; вул.Мазепи Івана, вул.Маркса Карла, вул.Олександровича Митрофана, вул.Островського, вул.Павлова, вул.Тельмана, вул.Чкалова, пров.Виробничий
321257 спорткомплекс “Світлотехнік”, спортзал
вул.Чкалова, 7, м.Бровари, Київська обл., 07400
м.Бровари – вул.Авіаційна, вул.Богуна Івана, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Воробйова, вул.Гастелло, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул.Котовського, вул.Левадівська, вул.Миру, вул.Олійника Степана, вул.Олімпійська: 7–7А, 9–10А; вул.Покровська, вул.Прилуцька, вул.Раскової Марини, вул.Русанівська, вул.Фабрична, вул.Хмельницького Богдана
321258 Броварська центральна районна лікарня, адміністративне приміщення лікарні, актова зала
вул.Шевченка, 14, м.Бровари, Київська обл., 07400
Броварська центральна районна лікарня