• Сьогодні: Четвер, Червень 21, 2018

На сесії не розглядають питання зарплати мера та зняття голови “декомунізаційної” комісії

Листопад03/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На початку сьогоднішньої 20-ї чергової сесії Броварської міської ради депутати проголосували за зняття з розгляду низки резонансних проектів рішень: питання щодо створення комнунального підприємства “Броварипарксервіс”, про розроблення Детальних планів території, щодо підвищення заробітної плати міському голові та його заступникам, а також питання щодо зняття з Дмитра Карпія повноважень голови комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків. У той же час до близько 50 основних питань порядку денного включили ще 28 додаткових питань.

a0b4769636df12ade078a7a54dcb4d158a4006ff

“КП Броварипарксервіс”

Як ідеться у Статуті підприємства, комунальне підприємство планують створити у Броварах для:

  • покращення організації дорожнього руху в частині впорядкування робіт з паркування, застосування інформаційних технологій, сучасних технічних засобів;
  • організації дорожнього руху, розвитку мережі паркінгів, механізованих автомобільних стоянок, штрафних майданчиків, платних місць паркування та інших об’єктів дорожнього сервісу в місті Бровари;
  • збільшення пропускної спроможності проїзної частини міста.

До сфери діяльності нового КП буде відноситися наступне:

Директора “Броварипарксервіс” буде призначати міський голова, а статутний фонд підприємству виділяють у розмірі 50 000 грн.

сесія (22)
Ігор Сапожко

Заробітна плата мера та заступників

Проект рішення передбачав підвищити міському голові Ігорю Сапожку надбавку не на 50% посадового окладу (як це було раніше), а на 100%, а також збільшити премію не на 50% заробітної плати, а на 200% . Трьом заступникам (Григорію Голубовському, Олександру Рєзніку та Ларисі Виноградовій) планували також підняти надбавки з 50% до 100%, а премії збільшити з 50% до 150%.

комісія перейменування (3)
Дмитро Карпій

Зняття з Дмитра Карпія повноважень голови комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків та включення його у комісію як громадського діяча

Депутатські комісії, що засідали в рамках підготовки до чергової 20-ї сесії, переважно не рекомендували знімати з Дмитра Карпія повноваження (гуманітарна – 1 проти, 4 утрималися, земельна – 4 проти, 1 утримався).

Нагадаємо, у квітні цього року рішенням БМР була створена комісія з питань найменувань та пам’ятних знаків, головою було призначено Дмитра Карпія. Попередне рішення про комісію від 2012 року було визнано таким, що втратило чинність.

Через півроку діяльності комісії у відповідь на звернення Асоціації громадських організацій міста Бровари було ініційоване зняття Дмитра Карпія, який є послідовним прихильником декомунізації та дерусифікації. За його головуванням було ініційовані громадські обговорення щодо перейменування низки броварських вулиць, зокрема Лермонтова та Щолківської, а також Декабристів, Тургенєва та Разіна. Нагадаємо, у грудні 2015 року депутати Броварської міської ради затвердили також перейменування 70 вулиць Броварів.