• Сьогодні: Неділя, Грудень 11, 2016

Депутатські комісії Броварської міськради VII скликання – ФОТО

Грудень25/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На 2-й сесії депутати Броварської міської ради затвердили перелік та склад постійних депутатських комісій. Загалом комісій буде 5: так звані бюджетна, земельна, комунальна, гуманітарна та регламентна.

Постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (10 осіб):

Лопатюк Андрій Михайлович – голова комісії

Андрій Лопатюк ДемАльянс (позафракційний)

Чаюн Володимир Григорович (Самопоміч)

Володимир Чаюн Самопоміч

Сенько Лідія Іванівна (Єдність)

Лідія Сенько Єдність

Гредунов Євгеній Валерійович (Солідарність)

Євгеній Гредунов Солідарність

Чередник Юрій Павлович (Солідарність)

Юрій Чередник Солідарність

Здоровець Олексій Михайлович (Свобода)

Олексій Здоровець Свобода

Мутило Вадим Анатолійович

Вадим Мутило Батьківщина

Білокінь Володимир Олексійович (УКРОП)

Володимир Білокінь УКРОП

Веремчук Ірина Сергіївна (Солідарність)

Ірина Веремчук

Дяченко Аліна Олексіївна (ДемАльянс)

Аліна Дяченко ДемАльянс

Постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва та архітектури (8 осіб):

Кочубей Василь Михайлович (Свобода) – голова комісії

Василь Кочубей Свобода

Василенко Андрій Петрович (Самопоміч)

Андрій Василенко Самопоміч

Темченко Людмила Григорівна (Єдність)

Людмила Темченко Єдність

Опалько Володимир Григорович (Солідарність)

Володимир Опалько Солідарність

Черепейник Леонід Володимирович (Солідарність)

Леонід Черепейник Солідарність

Бабич Петро Іванович (УКРОП)

Петро Бабич УКРОП

Андрієвський Вадим Анатолійович (РПЛ)

Вадим Андрієвський РПЛ

Резнік Олександр Вікторович (Батьківщина)

Олександр Резнік Батьківщина

Постійна комісія з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою (8 осіб):

Дудко Борис Володимирович (Батьківщина) – голова комісії

Борис Дудко Батьківщина

Семенов Максим Володимирович (Самопоміч)

Максим Семенов Самопоміч

Лемпіцький Валерій Анатолійович (Єдність)

Валерій Лемпіцький Єдність

Саук Андрій Миколайович (ДемАльянс)

Андрій Саук ДемАльянс

Іваненко Валерій Іванович (Солідарність)

Валерій Іваненко Солідарність

Зінченко Микола Андрійович (УКРОП)

Микола Зінченко УКРОП

Коваленко Вікторія Миколаївна (РПЛ)

Вікторія Коваленко РПЛ

Шевчук Олег Сергійович (Свобода)

Олег Шевчук Свобода

Постійна комісія з гуманітарних питань (7 осіб):

Бельський Сергій Костянтинович (Батьківщина) – голова комісії

Сергій Бельський Батьківщина

Крилова Тетяна Миколаївна (Самопоміч)

Тетяна Крилова Самопоміч

Тоцька Тетяна Петрівна (Єдність)

Тетяна Тоцька Єдність

Берестовий Олег Ігоревич (ДемАльянс)

Олег Берестовий ДемАльянс

Негода Галина Василівна (Солідарнсть)

Галина Негода Солідарність

Бойко Сергій Олександрович (Свобода)

Сергій Бойко Свобода

Мельник Оксана Миколаївна (Єдність)

Оксана Мельник Єдність

Постійна комісія з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики (3 особи):

Оксютенко Володимир Миколайович (Єдність) – голова комісії

Володимир Оксютенко Єдність

Скотніков Юрій Анатолійович (Самопоміч)

Юрій Скотніков Самопоміч

Батюк Сергій Іванович (Солідарність)

Сергій Батюк Солідарність